ENGLISH

Ana Sayfa      MemoTV      Haber arşivi      İletişim      


Türkiye'ye MesajMemo Geleceğe Işık Tuttu

46 ünlü isim Çağdaş Eğitim Vakfı yararına geleceğe ışık tutarken, Milli yıldızımız Mehmet Okur da ünlüler arasındaki yerini aldı. Çağdaş Eğitim Vakfı'nın 15'inci kururluş yıldönümü nedeniyle derneğin Yönetim Kurulu üyesi Berrin Yoleri'nin gerçekleştirdiği, fotoğraf sanatçısı Ebru Ceylan'ın objektifinde hayat bulan "Kutup Yıldızı-Geleceğimize Işık Tutanlar" fotoğraf sergisinin tanıtım gecesi 3 Haziran 2009, Çarşamba günü Aya İrini'de Ağaoğlu Turizm Grubu'nun ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Geceye eşi Yeliz ile katılan Memo, kendi alanında ulusal ve uluslararası büyük başarılara imza atmış 46 ismin bir tanesi olmanın gururunu yaşadı. Gecenin en unutulmaz anlarından birisi Tarkan ve Fahir Atakoğlu'nun bir sürpriz düet yaparak davetlileri büyülemeleri oldu. Avusturya Mozartum Konservatuarı'nda ender bir ses olarak nitelendirilen Onur Abacı da bir parça seslendirdi.

"Genç Yetenekler-Kutup Yıldızı" projesine destek verenler arasında Yaşar Kemal, Ara Güler, Haldun Dormen, Yıldız Kenter, Prof. Emre Kongar, Tarkan, Prof Celal Sengör gibi isimler geceye katılanlar arasında yer aldı. Memo, özellikle Yaşar Kemal ve Yıldız Kenter ile uzun, uzun sohbet etti.

Gecenin sunumunu tiyatro sanatçısı Sinan Tuzcu gönüllü olarak üstlenirken, Caroline Koç, Bettina Hakko, Candan Kramer geceye katılanlar arasındaydı. 46 ünlünün portre fotoğrafları 5-12 Haziran 2009 tarihleri arasında KÜSAV Süzer Sanat Galerisinde sergilenecektir.

 

Özel olarak tasarlanan ve birer adet basılan özel sertifikalı kitaplar gecede açık arttırmayla sahiplerini buldu. Memo'nun kataloğu 6.000 TL'den satıldı. Bu arada Mehmet davetlilere sunulan ve 850 TL'den satılan kataloglardan birisini satın alıp, o gecenin anısı için Tarkan'a imzalattı. Ünlü ikili uzun bir süre sohbet etti.

Açılış konuşmasından sonra, gecenin anısına toplu fotoğraflar çekildi ve daha sonra müzayedeye geçildi. Memo böyle bir gecenin bir paçası olmaktan son derece mutluydu.Kullan�c� ad�:  
�ifre:  
   
�ye ol
 

Aralık2010
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Detaylar için imleci takvim üzerinde gezdiriniz.


Utah Jazz'dan Yeni Sezonda Beklentileriniz Nedir?

Şampiyonluk Adayı
Batı Yakasının Favorilerinden
Play-Off Takımı
Kuzeybatı Grubunda Zorlanacak
Draft Lottery'sine Aday