ENGLISH

Ana Sayfa      MemoTV      Haber arşivi      İletişim      


Türkiye'ye MesajMelisa'nın İlk Doğum Günü

Melisa Okur'un ilk doğum günü için Mehmet ve Yeliz çifti çok büyük bir parti planlamıştı. Melisa'nın anneannesi Makbule Çalışkan ve babaannesi Nimet Okur, geçtiğimiz hafta Türkiye'den  Salt Lake City'e gelmişti. Memo'nun New York da okuyan kızkardeşi Seda da doğumgünü partisi için hazır bulunuyordu. Yeliz'in kız kardeşi Yelda zaten Salt Lake City'de İngilizce eğitimi alıyordu. Memo'nun özel çalıştırıcısı Goran Zufar da bir süredir zaten oyuncusunun son durumunu değerlendirmek için Salt Lake City'deydi.

Ancak Memo-Yeliz çiftinin minicik kızları için planladıkları ilk doğum günü partisine Salt Lake City de bulunan arkadaşları, komşuları ve Utah Jazz de forma giyen Memo'nun takım arkadaşları ve aileleri de davetli olacaktı. Kısacası gerçekten çok büyük bir partinin hazırlıkları yapılmıştı. Ancak yaklaşık 10 gündür Okur ailesini perişan eden, Türkiye'den gelen aile fertleri dahil herkesi etkileyen miğde virüsü bu hesapları bozdu.

Bulaşıcı olan virüsün dostlarından hiç birine geçme riskini göze alamayan Okur çifti, Melisa'nın ilk doğum gününü sadece ailer arasında yaptı. Memo pembe ve açık sarı kıyafetiyle kızının beğenisini kazanmayı başardı. Özellikle de "Happy Birthday" gözlükleri Melisa'dan tam puan aldı. Sarı benekli kravatının kıyafetine tam uyduğu da gözlerden kaçmadı.

Yeliz, Seda ve Yelda ise rengarenk ve antenli taçlarıyla dikkat çektiler. Melisa , doğum günü pastasını görünce hakikaten çok etkilendi. Babası ve annesi ile mumları birlikte üfeleyen Melisa'nın hangi dileği tuttuğu konusunda her hangi bir ipucu alınamadı.

Memo13 olarak minik Melisa'ya mutlu yıllar diliyoruz. Yeliz evdeki hastalıklar ve evin bir kaç gün önce dezenfekte olmasında dolayı, planlanan parti'nin yapılamamasının neşelerini etkilemediğini belirtirken, "Bu yaz Türkiye'de Melisa için bütün dostlarımızla birlikte bir doğum günü partisi yapacağız. İnşallah o zaman hepimizin sağlık durumu daha iyi olur. Özellikle de Memo'nun takım arkadaşlarını ve ailelerini bu kadar amansız bir yarışın içinde mücadele ederlerken, riske atmak istemedik."dedi.Kullan�c� ad�:  
�ifre:  
   
�ye ol
 

Ocak2010
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Detaylar için imleci takvim üzerinde gezdiriniz.


Utah Jazz'dan Yeni Sezonda Beklentileriniz Nedir?

Şampiyonluk Adayı
Batı Yakasının Favorilerinden
Play-Off Takımı
Kuzeybatı Grubunda Zorlanacak
Draft Lottery'sine Aday